Kağıthane Cad. Limon Sok. No:20/a, Çağlayan İstanbul
0212 240 42 42
0532 236 69 05

Tiffany Vitray sanatının, Türkiye’deki öncülerinden olan sanat atölyemiz ;

30 yıllık tecrübe ve deneyim birikimini eserlerine aktarmaktadır.

Sanat atölyemizin kurucusu Yunus Yılmaz, yurtdışında öğrendiği Tiffany vitray sanatının ülkemizde tanıtılması ve yaygınlaşması için değişik dönemlerde vitray kursları düzenlemiş ve bu sanatı öğretmiştir.

Atölyemizde Tiffany Vitray başta olmak üzere; Kurşun Vitray, Boyama Vitray, Mozaik Vitray, Yapıştırma Vitray, Bizote Vitray, Asit Gravür, Sablaj Desenleme, Asit Oyma, Kum Oyma Çalışmalarının yanı sıra Tiffany aydınlatma lamba, aplik, ışıklı pano, tavan aydınlatma ve diğer aydınlatma sanatsal çalışmaları, dekoratif ayna oyma, asitleme çalışmaları, cam yönlendirme, cam tabelaları, cam şiltler, orijinal renkli camlardan vitray biblo, saat, vazo gibi süs eşyaları ve hediyelik eşyalar ve birçok cam sanatı çalışmaları yapılmaktadır.

Eserlerimizi yurtiçi ve yurtdışı birçok mekanda; konutlarda, işyerlerinde, restoranlarda, otellerde, tatil köylerinde, ibadethanelerde, resmi dairelerde ve deniz taşıtlarında görmeniz mümkündür.

Camın ışık ve renkle uyumunun ahenkle dansını, sizlerin zevk ve isteklerine göre, vitray sanatı ile çok çeşitli alanlarda görmeniz için bizi ziyaret etmenizi öneririz.